Pobierz najnowszy
katalog szkoleń
Pobierz najnowszy katalog szkoleń
Strona głównaPartnerzy

Partnerzy

Wartością dodaną w ramach projektu są Partnerzy, którzy wspierają Akademię BTC. Do projektu udało się zaprosić firmy, które od lat działają na rynkach międzynarodowych i są znanymi markami na całym świecie.

Adobe Systems Incorporated (www.adobe.com/pl/)

Adobe Systems Incorporated
Jeden z największych i najbardziej wszechstronnych producentów oprogramowania na świecie. Znany zarówno z doskonałych programów graficznych i edytorskich, jak i zaawansowanych rozwiązań do bezpiecznego tworzenia, udostępniania i zarządzania dokumentami w biznesie oraz administracji publicznej.

Adobe System Incorporated to jeden z największych i najbardziej innowacyjnych producentów oprogramowania na świecie. Dzięki doskonałym programom graficznym i edytorskim, opartym na uznawanych za standardy branżowe formatach oraz najnowszych technologiach, umożliwia tworzenie i publikowanie atrakcyjnych wizualnie, treści dla dowolnego rodzaju mediów: drukowanych, internetowych i mobilnych. Firma oferuje również zaawansowane rozwiązania do bezpiecznego tworzenia, udostępniania i zarządzania dokumentami, wykorzystywane w biznesie oraz administracji publicznej.

Dzięki bogatemu portfolio produktów, Adobe jest jednym z najbardziej wszechstronnych i cenionych producentów na rynku oprogramowania.Od ponad 25 lat wyznacza nowe standardy wszędzie tam, gdzie idee, kreatywne pomysły i informacje nabierają realnego kształtu.
 

Autodesk (www.autodesk.pl)

Autodesk
Autodesk jest światowym liderem w zakresie oprogramowania do projektowania, jak również systemów do przetwarzania danych cyfrowych. Dzięki nowoczesnej technologii oraz szerokiej ofercie produktów i usług firma proponuje innowacyjne rozwiązania biznesowe. Pomaga zwiększyć wartość danych cyfrowych i poprawić efektywność w całym procesie zarządzania cyklem życia projektu, w branżach tj.: budowlanej i architektonicznej, mechanicznej, infrastrukturalnej (GIS), mediów cyfrowych oraz usług danych bezprzewodowych.

Corel Corporation (www.corel.com)

Corel Corporation
Założona w 1985 roku w Kanadzie, jako laboratorium badawcze, Corel Corporation jest dzisiaj jednym z wiodących producentów oprogramowania na świecie. Gdy w 1989 roku zaprezentowała program CorelDRAW® firma Corel zrewolucjonizowała branżę projektowania graficznego, dziś z jej produktów korzysta ponad 100 milionów aktywnych użytkowników w 75 krajach. Firma Corel posiada rozbudowaną, międzynarodową sieć sprzedaży, producentów OEM, serwisów oraz witryn internetowych.

Obecna oferta Corel skupia się na oprogramowaniu graficznym i multimedialnym, zaś wiodące produkty to: CorelDraw, Corel Designer, Corel Painter, Corel Paint Shop Photo, Corel VideoStudio, ale również obejmuje programy biurowe i narzędziowe takie jak Corel WordPerfect Office czy Corel Ventura. Inne marki będące własnością firmy Corel lecz posiadające dużą autonomię to WinZip i oprogramowanie do symulacji i analizy procesów biznesowych iGrafx.

Siedziba główna firmy mieści się w Ottawie, w Kanadzie. Duże oddziały firmy Corel znajdują się również w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Chinach, Japonii i na Tajwanie.

CRM S.A. (www.crm.com.pl/)

CRM S.A. Centrum Rozwiązań Menedżerskich S.A. jest najstarszą w Polsce Akredytowaną Organizacją Szkoleniową (ATO) i Akredytowaną Organizacją Doradczą (ACO) - od 1998 roku skutecznie implementującą rozwiązania anglosaskiego systemu zarządzania Państwem i gospodarką, wypracowane przez Office of Government Commerce UK (obecnie Cabinet Office). Jest również częścią Grupy Devoteam - międzynarodowego zespołu ponad 5 000 specjalistów z branży IT, od lat zdobywających doświadczenie wśród ponad 700 Klientów w 24 krajach. W ramach Grupy Devoteam, CRM S.A. pełni funkcję jedynego i oficjalnego Centrum Doskonałości (Devoteam Centre of Excellence) szkoląc i certyfikując wszystkich zainteresowanych akredytowanymi metodykami menedżerów Devoteam z całego świata. CRM S.A. posiada również status Global R.E.P. PMI.

CRM S.A. specjalizuje się w szkoleniu, certyfikacji i wdrażaniu kompleksowych rozwiązań w zakresie zarządzania projektami ( zgodnie z metodykami PRINCE2®, PMI®), zarządzania programami (MSP®), zarządzania portfelem (MoP®), Biur Portfeli, Programów i Projektów (P3O®), zarządzania ryzykiem (M_o_R®), IT (ITIL®), zarządzania zmianą (Change Management®) i wartością (MoV®). Ofertę CRM S.A. dopełniają usługi szkoleniowe i doradcze w zakesie TOGAF®9, ArchiMate®2, COBIT5®, IBAQB®, REQB® i IBUQ®.

Intel Technology Poland sp. z o.o. (www.intel.com)

Intel Technology Poland sp. z o.o.
Wiodący światowy producent mikroprocesorów, chipsetów i układów sieciowych do komputerów stacjonarnych, notebooków, serwerów i netbooków.

Twórca platformy Intel(r) Core(tm) i5 vPro(tm) - rozwiązania dla komputerów i notebooków biznesowych łączącego w sobie zdalne sprzętowe zarządzanie -Intel(r) Active Management Technology, sprzętowe wsparcie wirtualizacji Intel(r) VT, oraz mechnizmy zwiększające bezpieczeństwo rozwiązań Informatycznych Intel(r) TXT(tm) oraz zabezpieczenia przeciwkradzieżowe Intel(r) Antitheft Technology.

Firma Intel wprowadza innowacje w celu uczynienia naszego życia bardziej pasjonującym, doskonalszym i łatwiejszym. Nigdy nie ustajemy w naszej pracy. Naszym celem jest wykonanie kolejnego wielkiego skoku - w zakresie technologii, edukacji, kultury, procesu technologicznego i odpowiedzialności społecznej. Zawsze staramy się dostarczać rozwiązania, które zadowolą każdego.
 

Kaspersky (www.kaspersky.pl)

Kaspersky
Kaspersky Lab jest największą w Europie firmą z branży antywirusowej dostarczającą ochronę przed zagrożeniami IT, łącznie z wirusami, oprogramowaniem spyware i crimeware, hakerami, phishingiem oraz spamem. Firma znajduje się w światowej czwórce dostawców ochrony dla użytkowników końcowych.

Produkty Kaspersky Lab charakteryzują się znakomitym współczynnikiem wykrywalności oraz bardzo szybkim czasem reakcji na pojawianie się nowych zagrożeń dla użytkowników domowych, małych i średnich firm, korporacji a także dla użytkowników urządzeń mobilnych. Z technologii Kaspersky Lab korzysta wielu dostawców rozwiązań służących do ochrony IT na całym świecie.

Więcej informacji o firmie można znaleźć na stronie www.kaspersky.pl. Najświeższe informacje o zagrożeniach internetowych można znaleźć w Encyklopedii Wirusów prowadzonej przez Kaspersky Lab: www.viruslist.pl. Można nas także znaleźć na popularnych portalach społecznościowych: Facebook, Twitter oraz YouTube.

Longill Business Communication (www.longhill.pl)

Longill Business Communication
Powstała w 2004 roku i jest odpowiedzią na coraz większe zapotrzebowanie rynku w Polsce na praktyczną wiedzę z zakresu: skutecznego budowania relacji w biznesie, treningu interpersonalnego, komunikacji biznesowej, profesjonalnego wizerunku oraz etykiety biznesu.  
 
Firma specjalizuje się w budowaniu nowej jakości komunikacji interpersonalnej. Podstawą w naszej pracy jest indywidualność potrzeb Klientów. Na niej opieramy szkolenia, doradztwo i warsztaty poparte wieloletnim doświadczeniem w teatrze, filmie, telewizji, dziennikarstwie i biznesie.

Oferowane przez nas szkolenia, treningi i konsultacje rozwijają umiejętności sztuki komunikacji niezbędne w autoprezentacji, wystąpieniach publicznych, kreowaniu własnego wizerunku, strategiach wywierania wpływu, codziennych kontaktach z Klientami.

Podczas naszych szkoleń kładziemy nacisk na praktyczne ćwiczenia rozwijające indywidualne zdolności kreowania przyjaznego klimatu rozmów, zjednywania Klientów poprzez wywieranie pozytywnego wrażenia. Program opiera się na elastyczności, otwartości i kreatywności, niezbędnych do umiejętnego reagowania na różne sytuacje zdarzające się w codziennej komunikacji z Klientami.

Szkolenia Longhill prowadzą wysokiej klasy eksperci - wykładowcy i trenerzy z wieloletnim doświadczeniem managerskim w biznesie, zarówno w kraju jak i zagranicą.

Wśród naszych Klientów są międzynarodowe korporacje oraz rodzime firmy z wielu branż, m.in. firmy doradcze, kancelarie prawne, koncerny farmaceutyczne, firm informatyczne i telekomunikacyjne, instytucje finansowe oraz indywidualne osoby.

Nasza unikalna wartość polega m.in. na tym, że każdy z trenerów LONGHILL Business Communication jest praktykiem biznesu. Stąd ćwiczenia, „case study”, inscenizacje i warsztaty prowadzimy zawsze w ścisłej relacji do realiów pracy danej grupy uczestników.
 

Dane kontaktowe:
tel.:+48 601 666 145; +48 (22) 889 89 52
e-mail: kontakt@longhill.pl
www: www.longhill.pl

Maruta i Wspólnicy sp.j. (www.maruta.pl)

Maruta i Wspólnicy sp.j.
Kancelaria o zasięgu ogólnopolskim. Istnieje na rynku usług prawniczych od ponad 15 lat. Świadczy pełną pomoc prawną w zakresie szeroko rozumianego prawa gospodarczego. Kancelaria powołała zespoły, które specjalizują się w określonych branżach, zapewniając Klientom najwyższy standard pomocy prawnej i specjalistyczny know-how.
 
Kancelaria specjalizuje się w doradztwie prawnym dla branży IT, prawie własności intelektualnej ponadto w zamówieniach publicznych i audytach prawnych. Jest przygotowana do świadczenia stałej, kompleksowej obsługi prawnej dla podmiotów gospodarczych, z której od lat korzysta wielu stałych klientów. Kancelaria jest zarządzana przez czterech wspólników: Michała Bartę, Wojciecha Kalińskiego, Marcina Marutę oraz Bartłomieja Wachtę.
 
W chwili obecnej prowadzone są dwa biura w Krakowie i Warszawie, świadczące usługi na terenie całego kraju oraz w projektach zagranicznych.

Dane kontaktowe:
tel.:12 634 15 35; 22 668 73 85
e-mail: biuro@maruta.pl; warszawa@maruta.pl
www: www.maruta.pl

Microsoft (www.microsoft.com/poland)

Microsoft
Międzynarodowym producent oprogramowania komputerowego, aplikacji serwerowych i technologii informatycznych dla klientów indywidualnych, firm i instytucji. W ofercie spółki znajdują się m.in.: system operacyjny Microsoft Windows, oprogramowanie biurowe Microsoft Office System, rozwiązania wspierające zarządzanie z rodziny Microsoft Dynamics, aplikacje serwerowe Microsoft Windows Server System oraz technologia Microsoft.NET.

Microsoft Corporation powstał w 1975 roku w USA, a polski oddział firmy istnieje od 1992 r. W swoich filiach na całym świecie Microsoft zatrudnia ponad 95 tys. specjalistów z różnych dziedzin, w tym ponad 300 osób w Polsce. Ponadto, w Łodzi i Poznaniu działają Centra Innowacji Microsoft. Microsoft współpracuje z ośmioma tysiącami partnerów i dwudziestoma tysiącami inżynierów w całej Polsce.

Firma Microsoft została zbudowana w oparciu o przekonanie, że nowe technologie, jeśli uczynić je dostępnymi i przyjaznymi, są doskonałym narzędziem do rozwoju i realizacji marzeń, pozwalają na pełne wykorzystanie możliwości, jakie drzemią w nas samych i otaczającym świecie. Dlatego też, polski oddział Microsoft bierze aktywny udział w rozwoju gospodarki i społeczności lokalnej w Polsce. Firma wspiera społeczności marginalizowane w dostępie do nowych technologii – wiedzy, informacji i umiejętności informatycznych. W uruchomionym w 2006 roku programie „Microsoft dla non-profit”, firma przekazuje bezpłatnie swoje oprogramowanie na rzecz organizacji społecznych. W 2007 roku Microsoft otrzymał tytuł Dobroczyńcy Roku 2006 w kategorii „Strategiczne programy społecznego zaangażowania firmy”.
 

Dane kontaktowe:
tel.:0 801 308 801.
www: www.microsoft.com/poland

Oracle Polska sp. z o.o. (www.oracle.com)

Oracle Polska sp. z o.o.
Dostawca kompleksowych rozwiązań informatycznych dla dowolnego rodzaju przedsiębiorstw i organizacji. Od ponad 30 lat Korporacja Oracle cieszy się pozycją lidera w dziedzinie oprogramowania do zarządzania informacją, obsługuje na świecie ponad 345 tys. klientów.

W 1992 r. powstała firma Oracle Polska. Obecnie zatrudnia ona 250 osób i współpracuje z 300 firmami partnerskimi, produkującymi oprogramowanie dla obsługi przedsiębiorstw. Aby móc dostarczyć odbiorcom rozwiązania kompleksowe i najlepsze pod względem technologicznym, Oracle ściśle współpracuje z integratorami systemów i z wielkimi światowymi producentami sprzętu komputerowego. W roku kalendarzowym 2009 Oracle Polska osiągnął przychody 454 mln PLN. Produkty Oracle opanowały 60% krajowego rynku baz danych i 25% rynku oprogramowania middleware.